Yükleniyor...

Biz Kimiz?

2014 yılında Özel GÜVENLİK ile sektöre katılan firmamız 2014 yılından bu yana fiziki güvenlik alanında hizmet vermeye başlamıştır. ASİMO GÜVENLİK KORUMA, 2014 yılına kadar aynı istikrarla Türkiye Güvenlik sektöründe en iyi yerlerde yer almaktadır. ASİMO yaptığı güvenlik çalışmaları ile müşterilerine en iyisini, en yenisini daha fazla hizmet nasıl verebilirim düşüncesine sahip lider bir firma olma yolunda koşuyor.

Vizyonumuz

Konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteden ve güvenirliliğinden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamalar ile sektördeki yerini daima ilerıye taşımayı hedeflemektedir. Sektörde  olmanın getirdiği bilinç ve sorumluluk ile başladığımız her projemızde gelişen ileri teknolojiyle birlikte   gerektirdiği ciddiyetle bu vizyonunu başarı ile sergilemektedir.

Misyonumuz

  • Kalite de en üst seviye ve mükemmeliyet.
  • Müşteri memnuniyetine odaklı iş anlayışı.
  • Açık ve etkin iletişim.
  • Teknoloji ve değişime ayak uydurmak.
  • Eğitimli ve başarılı kadrolar.
  • Oluşturduğumuz çalışma sistemi ve kurumumuza ait değerleri bir araya getirerek yürüttüğümüz hizmet anlayışı ile sizleri risklerden ve tehlikelerden arınmış , huzurlu bir ortamda , asli olan işlerinizle daha çok ilgilenmenizi temin etmeyi başlıca görevlerimizden sayıyoruz.

Asimo Güvenlik Değerleri

Gizlilik; Sır Saklamak bir yükümlülük,bir erdemdir.Hizmet sırasında öğrenilen her türlü bilgi,kişi ve kuruluşların onayı ve yasal zorunluluk olmaksızın açıklanamaz korunur.

Adalet;  ASİMO  insanlar arasında ırk,inanç,dil,cinsiyet,ekonomik ve kültürel düzey gibi konularda ayrımcılığın yapılmasına karşıdır. ASİMO  kendi mensupları ve müşterileriyle ilişkilerini bu ana kural çerçevesinde tamamlar.

Teminat; Meslek ahlakının onaylamayacağı yol ve yöntemlere başvurulamaz.Görev sırasında öğrenilen bütün gerçekler,bütün detaylarıyla tarafsız bir biçimde müşterinin bilgisine sunulur.

Gizlilik ve Bilgi Güvenliği

ASİMO Güvenlik hizmet verdiği tüm projelerde teknik bilgi ve/veya eğitim veren üçüncü kişiler ile sözleşme konusu hizmetler dolayısı ile öğrendiği bilgileri sır olarak kabul eder. Bu sırları, diğer tarafın yazılı izni olmadan üçüncü kişilere vermemeyi, açıklamamayı, kamuya duyurmamayı ya da bu şekilde sonuçlanacak davranışlardan kaçınmayı taahhüt eder.

ASİMO Güvenlik hizmetin gereği olarak elde ettiği tüm bilgilerin Basın Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Haksız Rekabet Hukuku hükümleri gereğince MÜŞTERİSİNİN şeref ve haysiyetini, veyahut manevi haklarını ihlal edebilecek, bu manada üçüncü kişilerin haksız rekabetine konu teşkil edebilecek her türlü muhtemel olumsuz tutum ve davranışlardan imtina etmeyi taahhüt eder.

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilir ve teklif isteyebilirsiniz.

AĞÇAY GRUP İŞTİRAKİDİR.

asimologo2vilsalogo2